Narystės:

 
 

 

 

 
   

   
2017-06-13

SEMINARAS PRŪSIJOS KULTŪROS TEMOMIS

 

 

2017 m. birželio 13 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje LKI Baltų kalbų ir vardyno centro vadovės profesorės Grasildos Blažienės kvietimu lankysis trys Prūsijos kultūros paveldo slaptojo valstybinio archyvo darbuotojai. Savo pranešimų metu jie papasakos apie Archyvą, jame saugomus turtus ir pristatys savo tyrimų temas. Dr. Dieteris Heckmannas skaitys pranešimą „Prūsijos istorijos (XIII a. – 1525) kelio ženklai“, dr. Marie-Luisė Heckmann – „Sakalas Ordino žemėje ir Prūsijos kunigaikštijoje – nedidelis ekologiškas ir ekonomiškas turtas“, Alexanderis Baranovas – „Keletas šaltinių apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos ir Vokiečių ordino ryšius Maskvos ir Sankt Peterburgo bibliotekose bei archyvuose“. 

Renginio pradžia 14 val. Jo metu bus verčiama iš vokiečių ir į vokiečių kalbą. Po seminaro bus galima pasiteirauti lietuvių mokslininkams rūpimų dalykų. Maloniai kviečiame!

Š. m. birželio 14 d. Prūsijos kultūros paveldo slaptojo valstybinio archyvo darbuotojai lankysis Lietuvių kalbos institute ir kalbos muziejuje „Lituanistikos židinys“.